
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe/Kia Sorento 2.0/2.2CRDi 12-, Blue Print ADG022138
494,97 ₴
- В наявності
- Код: ADG022138
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe/Kia Sorento 2.0/2.2CRDi 12-, Blue Print ADG022138. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG022138
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG022138 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — GRAND SANTA FÉ (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi Привод на все колеса 197 л.с. | 2013–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FE II (CM) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4x4 | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4x4 150 л.с. | 2010–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FE III (DM) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD 197 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — SORENTO II (XM) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD 197 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022138 |
| Кросс-номери | 121-07078, 1512-3145, 1667454180, 184368, 18636, 18636, 20-0H-H28, 20H28, 2441420, 26-2391, 28113-2W300, 28113-2W300, 36HY096, 50014743, 585831, 71-01937-SX, 8A0670, A10308, A11003, A142098, A1584, A2507, A63654, AFAI842, AP 197/1, AR29019PMJ, B20538PR |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 196 мм |
| Висота | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.28 кг |
| Висота [мм] | 38 |
| Довжина [мм] | 293 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 196 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494,97 ₴




