
Втулка стабілізатора (переднього) Toyota Corolla/Avensis 02-09 (d=22mm), Blue Print ADT38050
324,32 ₴
- В наявності
- Код: ADT38050
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора (переднього) Toyota Corolla/Avensis 02-09 (d=22mm), Blue Print ADT38050. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT38050
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT38050 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — ALTIS седан (_E12J_, _E12T_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2004–2007 |
| 1.4 VVT-i 97 л.с. | 2002–2007 |
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 D-4D 90 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2004–2007 |
| TOYOTA — AVENSIS (T25_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 147 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2008 |
| 2.4 163 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS Combi (T25) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 147 л.с. | 2003–2009 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2008 |
| 2.4 163 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS седан (T25) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 147 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2008 |
| 2.4 163 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D 90 л.с. | 2004–2007 |
| 1.4 VVT-i 97 л.с. | 2002–2006 |
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2002–2006 |
| 1.8 VVTL-i TS 192 л.с. | 2002–2007 |
| 1.8 VVTL-i TS 224 л.с. | 2005–2007 |
| 1.8 VVTL-i TS 218 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 D-4D 90 л.с. | 2002–2006 |
| 2.0 D-4D 110 л.с. | 2002–2006 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2007 |
| TOYOTA — COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D4-D 90 л.с. | 2004–2007 |
| 1.4 VVT-i 97 л.с. | 2002–2007 |
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 D-4D 90 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2004–2007 |
| TOYOTA — COROLLA Liftback (_E11_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 90 л.с. | 2000–2002 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT38050 |
| Кросс-номери | 035-00275, 2306425, 28514AP, 423-20-3765, 4233765, 42883, 42883B-PCS-MS, 48815-02110, 50269, 507-17082, 516777, 600 492, 72-3041, 72501, 81 94 2883, 89-98092-SX, A70-0591, BU9119, CSRM3154, DS17-0035, F8-8255, J4262026, TD1167W, TO-SB-14551, WG1991485 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 35 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.060 кг |
| Довжина [мм] | 35 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 45 |
| Ширина [мм] | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324,32 ₴



