
Підшипник маточини (задньої) Suzuki Jimny 98-, Blue Print ADK88309
1 231,99 ₴
- В наявності
- Код: ADK88309
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (задньої) Suzuki Jimny 98-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADK88309 |
| Кросс-номери | 01.051, 09269-35009, 09269-35009 S1, 175359, 1971-SET-MS, 1971-SET-MSP, 19-7610, 200244, 220038, 33 10 5241, 33-0947, 409-16021K, 40-SZ-9964, 418013, 428000, 44-18013, 44-28000, 619-7610, 654W0440, 70-300043, 765212, 80-SZ-0036, BWK450, CBK242 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 22 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Samurai, Jimny |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.560 кг |
| Конструкція підшипника | Радіальний кульковий підшипник |
| Зовнішній діаметр [мм] | 72 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Ширина [мм] | 22 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 231,99 ₴










