
Колодки гальмівні (задні) Jeep Cherokee 13-, Blue Print ADA104277
2 193,04 ₴
- В наявності
- Код: ADA104277
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Jeep Cherokee 13-, Blue Print ADA104277. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA104277
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA104277 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — CHEROKEE (KL) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4x4 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.2 4x4 275 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.2 V6 272 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 170 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.2 CRD 4x4 | 2015–н.в. |
| 3.2 V6 4x4 272 л.с. | 2013–н.в. |
| JEEP — CHEROKEE VAN (KL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 4x4 272 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA104277 |
| Кросс-номери | 025 257 3418, 05P1955, 1018.0, 1018.0, 1051152, 1170992, 1681164680, 170623, 182176, 19-3614, 22-1002-0, 229336, 2573401, 27JE024, 33 10 6412, 402B1024, 51-09-914, 51914, 5502229336, 574045J, 5SP1955, 68225301AA, 68225301AB, 68225327AA, 68225327AB |
| Стан | Новий |
| Довжина | 116 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.2 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.22 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 116 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з зміцнювальним матеріалом |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 50 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 193,04 ₴










