
Фільтр повітряний BMW M5 (E60/E61) 04-10 (L) (S85), Blue Print ADBP220080
715,28 ₴
- В наявності
- Код: ADBP220080
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW M5 (E60/E61) 04-10 (L) (S85), Blue Print ADBP220080. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP220080
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP220080 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E60) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 507 л.с. | 2004–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 507 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 6 (E63) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 507 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (E64) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 507 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP220080 |
| Кросс-номери | 13 72 7 834 715, 177477, C 25 111, EAF662, WG1216956, WG2217527, WG2230517, 312 321 0036, LX 988 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.31 кг |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 258 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Сторона встановлення | зліва |
| Ширина [мм] | 230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715,28 ₴




