
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Tucson/Sonata/Kia Soul II 2.0-2.4 09-15/iX20 1.4-1.6 10-, Blue Print ADG042125
1 504,49 ₴
- В наявності
- Код: ADG042125
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Tucson/Sonata/Kia Soul II 2.0-2.4 09-15/iX20 1.4-1.6 10-, Blue Print ADG042125. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG042125
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG042125 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — i45 VI седан (YF) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Hybrid 150 л.с. | 2011–2014 |
| 2.0 i 163 л.с. | 2012–2014 |
| 2.4 178 л.с. | 2010–2015 |
| HYUNDAI — ix20 (JC) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CRDi 78 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDI 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDI 128 л.с. | 2011–н.в. |
| KIA — SOUL II (PS) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 128 126 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 CVVT 124 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CVVT 129 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 GDI 132 л.с. | 2014–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (SL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CVVT 166 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CVVT 163 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG042125 |
| Кросс-номери | 000 363B-SX, 025 251 8718, 025 251 8718/PD, 1050965, 1080-1330, 116295, 1170524, 13046122272N-SET-MS, 13046125182N-SET-MS, 13046125182N-SET-MSP, 1426 02, 1426.02, 19-2176, 21426.02, 22-0942-0, 223448, 2518701, 27HY076, 321729, 33 10 6384, 37932 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, Sportage, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.824 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 130 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з зміцнювальним матеріалом |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 57 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 504,49 ₴







