
Диск гальмівний (передній) Mazda CX-7/CX-9 06- (320x28) (з покриттям) (вент.), Blue Print ADM543111
2 804,25 ₴
- В наявності
- Код: ADM543111
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Mazda CX-7/CX-9 06- (320x28) (з покриттям) (вент.), Blue Print ADM543111. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM543111
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM543111 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — CX-7 (ER) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 DISi 241 л.с. | 2006–2009 |
| 2.3 MZR DISI Turbo AWD 238 л.с. | 2006–2014 |
| 2.2 MZR-CD 173 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR-CD AWD 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 MZR DISI Turbo 258 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.3 MZR DISI Turbo 260 л.с. | 2009–н.в. |
| MAZDA — CX-9 (TB) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.7 277 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.7 AWD 277 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM543111 |
| Кросс-номери | 102129, 108569, 142.1378, 1667869180, 18029, 19-2247, 19-2247MAX, 19-2247SPORT, 203274, 23-1306C, 24012802331PR-PCS-MS, 24012802331PR-PCS-MSP, 26MZ034, 313274, 33 10 5637, 35-15 521 0041/PD, 5010-1767, 5815203274, 5815313274, 60-03-352C, 6020-1974K-SX |
| Стан | Новий |
| Товщина | 48 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-7, CX-9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 9.720 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 72 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 48 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 804,25 ₴






