
Диск гальмівний (передній) Skoda Octavia/Fabia/Roomster 06- (256x22), Blue Print ADV184301
1 358,14 ₴
- В наявності
- Код: ADV184301
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Skoda Octavia/Fabia/Roomster 06- (256x22), Blue Print ADV184301. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADV184301
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADV184301 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI | 2016–н.в. |
| 1.0 TFSI 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| AUDI — A1 Sportback (8XA, 8XK) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TFSI | 2016–н.в. |
| 1.0 TFSI 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| AUDI — A2 (8Z0) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2003–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| AUDI — A3 (8L1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2003 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| VW — BORA (1J2) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1998–2005 |
| VW — FOX (5Z1, 5Z3) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 55 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 60 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–н.в. |
| VW — GOLF IV (1J1) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1997–2005 |
| 1.6 100 л.с. | 1997–2004 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1997–2005 |
| VW — GOLF IV Variant (1J5) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2006 |
| 1.6 101 л.с. | 1999–2002 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2006 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2006 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1999–2006 |
| VW — POLO (6R, 6C) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 60 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 60 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 70 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 TSI 90 л.с. | 2011–2014 |
| 1.2 TSI 16V 90 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — POLO (9N_) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 54 л.с. | 2002–2007 |
| 1.2 60 л.с. | 2007–2009 |
| 1.2 12V 64 л.с. | 2001–2007 |
| 1.2 12V 69 л.с. | 2007–2009 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 16V 101 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2009 |
| 1.4 FSI 86 л.с. | 2002–2006 |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2001–2005 |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–2009 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2005–2009 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 2001–2009 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2001–2009 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADV184301 |
| Кросс-номери | 1031854, 107 680, 115 521 1018, 14404, 1686723880, 16880, 183 521 1018/PD, 19-0774, 19-0774MAX, 19-0774SPORT, 1J0 615 301 D, 1J0 615 301 D, 1J0 615 301 D, 1J0 615 301 D, 1J0 615 301 L, 1J0 615 301 L, 1J0 615 301 L, 1J0 615 301 L, 1JE 615 301 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 37 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Fox, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, A3, Octavia, Leon, Golf, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 5.07 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 256 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 37 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 22 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 358,14 ₴





