
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 200 4.5 D4d 07-, Blue Print ADT322105
728,10 ₴
- В наявності
- Код: ADT322105
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 200 4.5 D4d 07-, Blue Print ADT322105. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT322105
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT322105 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.5 D V8 (VDJ200) 286 л.с. | 2008–н.в. |
| 4.5 D4-D 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.5 D4-D 272 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200) 265 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200) 232 л.с. | 2013–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200_) 249 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT322105 |
| Кросс-номери | 121-17044, 1500646, 1512-4152, 17801-51020, 20-02-264, 20264, 26-1422, 36TO046, 600 707, 71-01118-SX, A10217, A1521, A1533, A2451, AFAI314, AP 143/6, B130181018, BFA2606, CA11270, DAF20-02-264, DP1110.10.0569, E1763L, ELP9567, F 026 400 226, F261001 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 317 мм |
| Ширина | 302 мм |
| Висота | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.980 кг |
| Висота [мм] | 62 |
| Довжина [мм] | 317 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 302 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728,10 ₴




