
Фільтр повітряний Land Rover Range Rover 94-16, Blue Print ADJ132214
377,20 ₴
- В наявності
- Код: ADJ132214
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Land Rover Range Rover 94-16, Blue Print ADJ132214.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| LAND ROVER | FREELANDER (LN) | 2.5 V6 4x4 177 л.с. (2000-2006) | 2000–2006 |
| LAND ROVER | DISCOVERY (LJ, LG) | 2.5 TDI 4x4 113 л.с. (1989-1998) | 1989–1998 |
| LAND ROVER | DISCOVERY (LJ, LG) | 4.0 4x4 185 л.с. (1993-1998) | 1993–1998 |
| LAND ROVER | DEFENDER Station Wagon (LD) | 2.5 Td5 4x4 122 л.с. (1998-н.в.) | 1998–н.в. |
| LAND ROVER | DEFENDER Cabrio (LD) | 2.5 Td5 4x4 122 л.с. (1998-н.в.) | 1998–н.в. |
| LAND ROVER | DISCOVERY II (LJ, LT) | 2.5 Td5 4x4 139 л.с. (1999-2004) | 1999–2004 |
| LAND ROVER | DISCOVERY II (LJ, LT) | 4.0 V8 4x4 185 л.с. (1998-2004) | 1998–2004 |
| LAND ROVER | RANGE ROVER II (LP) | 2.5 TD 4x4 136 л.с. (1994-2002) | 1994–2002 |
| LAND ROVER | RANGE ROVER II (LP) | 3.9 4x4 190 л.с. (1994-2002) | 1994–2002 |
| LAND ROVER | RANGE ROVER II (LP) | 4.6 4x4 224 л.с. (1994-2002) | 1994–2002 |
| LAND ROVER | RANGE ROVER II (LP) | 4.6 4x4 218 л.с. (1998-2002) | 1998–2002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADJ132214 |
| Кросс-номери | 109208, 121-14033, 1500465, 1512-4185, 1638022080, 20-0L-L01, 20L01, 2133682, 25146-LF-PCS-MS, 26-1304, 36RV000, 71-01184-SX, 8A0347, A0102, A10117, A141449, A60711, AP 129/3, BFA2066, C 25 146, DAF886, DP1110.10.0525, EAF3192.10, EAF385, ELP9013 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Defender, Freelander, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.330 кг |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 247 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 207 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377,20 ₴




