
Колодки гальмівні (передні) Mazda 6 12-, Blue Print ADM542106
1 283,38 ₴
- В наявності
- Код: ADM542106
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Mazda 6 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM542106 |
| Кросс-номери | 000 656B-SX, 000 656-SX, 025 257 2516, 025 257 2516/PD, 05P1916, 1010.0, 1010.0, 1051164, 1170811, 1538 04, 1538.04, 1639382280, 170297, 19-2928, 21538.04, 22-0994-0, 223260, 25725.155.1, 2572501, 27MZ045, 37977, 402B0778, 5000-4891, 50-03-350, 50350 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.530 кг |
| Довжина [мм] | 140 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 16 |
| Ширина [мм] | 60 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 283,38 ₴






