
Фільтр повітряний Honda HR-V 1.8 16V 14-, Blue Print ADH22296
331,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADH22296
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda HR-V 1.8 16V 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH22296 |
| Кросс-номери | 17220-51B-H00, A10433, A141802, MD-3106, WG2220000, 17220-51B-H00 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 229 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Висота | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.24 кг |
| Висота [мм] | 49 |
| Довжина [мм] | 229 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 219 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331,30 ₴







