
Фільтр повітряний Opel Antara/Chevrolet Captiva 2.0D/2.4LPG/3.2V6 06-, Blue Print ADG022105
540,60 ₴
- В наявності
- Код: ADG022105
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Opel Antara/Chevrolet Captiva 2.0D/2.4LPG/3.2V6 06-, Blue Print ADG022105. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG022105
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG022105 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — CAPTIVA (C100, C140) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 4WD 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 D 4WD 184 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ANTARA (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI | 2016–н.в. |
| 2.0 CDTI 4x4 | 2016–н.в. |
| 2.2 CDTi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CDTi 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CDTi 4x4 184 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022105 |
| Кросс-номери | 022745824, 108312, 121-20090, 1512-2610, 153071762378, 1613722180, 20-0W-W08, 20W08, 22745824, 22745824, 2441362, 30012-LF-PCS-MS, 36CV024, 48 02 876, 60712, 71-01105-SX, 8A1630, A10193, A146916, A9208, AP 109/5, BFA2602, C 30 012, DA-753, DA-753 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 283 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.486 кг |
| Висота [мм] | 55 |
| Довжина [мм] | 283 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 229 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540,60 ₴




