
Фільтр повітряний Toyota Prius 1.5 16V 03-09, Blue Print ADT32291
270,63 ₴
- В наявності
- Код: ADT32291
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Prius 1.5 16V 03-09, Blue Print ADT32291. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32291
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32291 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — PRIUS Наклонная задняя часть (NHW20_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 78 л.с. | 2003–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT32291 |
| Кросс-номери | 121-17101, 1500587, 1512-4329, 153071762598, 1611154580, 17801-21040, 18302/1, 18302/1, 184280, 20-02-268, 20268, 26-1335, 29002-LF-PCS-MS, 30.A97.00, 30-12 321 0034, 36TO048, 71-01203-SX, 8A0219, A1010, A10422, A1220, A140822, A193, A63485, AFAI307 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Висота | 27 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prius |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.175 кг |
| Висота [мм] | 27 |
| Довжина [мм] | 290 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270,63 ₴





