
Фільтр повітряний Honda Civic X 1.5 16V 15-/CR-V 1.5 16V 16-, Blue Print ADH22298
481,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADH22298
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Civic X 1.5 16V 15-/CR-V 1.5 16V 16-, Blue Print ADH22298. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADH22298
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADH22298 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CIVIC X Наклонная задняя часть (FC_, FK_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 VTEC (FK7) 182 л.с. | 2017–н.в. |
| HONDA — CIVIC X седан (FC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 VTEC (FC1) 182 л.с. | 2016–н.в. |
| HONDA — CR-V V (RW_, RT_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 AWD 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 AWD (RW2) 193 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 VTEC (RW1) 173 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 VTEC AWD (RW2) 173 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH22298 |
| Кросс-номери | 104799, 121-06067, 1500657, 1512-4326, 17220-5AA-A00, 20-04-470, 20470, 26-2448, 30.C63.00, 36HO062, 8A1427, A10354, A2684, A3026, A63768, AP 103/6, AR1658PMJ, BFA2616, CA12050, DP1110.10.0798, F 026 400 579, F256501, FA1109, FA-470S, FA-523, HA-8682 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.322 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 246 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 136 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481,04 ₴





