
Фільтр паливний Ford Mondeo 2.0 TDCi 07-15/Volvo C30/C70/S60/S80/V40/V50/V60/V70/XC60/XC70 06-, Blue Print ADF122320
601,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADF122320
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Ford Mondeo 2.0 TDCi 07-15/Volvo C30/C70/S60/S80/V40/V50/V60/V70/XC60/XC70 06-, Blue Print ADF122320. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADF122320
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADF122320 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — C30 (533) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D3 150 л.с. | 2010–2012 |
| D4 177 л.с. | 2010–2012 |
| D5 163 л.с. | 2006–2012 |
| D5 180 л.с. | 2006–2012 |
| VOLVO — S40 II (MS) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D5 179 л.с. | 2006–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
| VOLVO — S60 II (134) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D2 | 2015–н.в. |
| 2.0 D3 | 2015–н.в. |
| 2.0 D4 | 2015–н.в. |
| 2.0 D5 | 2015–н.в. |
| 2.4 D4 AWD | 2015–н.в. |
| D3 163 л.с. | 2010–2012 |
| D3 136 л.с. | 2012–н.в. |
| D4 163 л.с. | 2012–н.в. |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| VOLVO — S80 II (AS) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 D 163 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 D 175 л.с. | 2010–н.в. |
| D3 136 л.с. | 2012–2014 |
| D3 / D4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 185 л.с. | 2006–н.в. |
| D5 205 л.с. | 2010–н.в. |
| D5 215 л.с. | 2011–н.в. |
| D5 AWD 185 л.с. | 2007–н.в. |
| D5 AWD 205 л.с. | 2010–н.в. |
| D5 AWD 215 л.с. | 2011–н.в. |
| VOLVO — V50 (MW) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D5 179 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 Tdi 163 л.с. | 2007–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2010–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2010–н.в. |
| VOLVO — V70 III (BW) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 D 163 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 D 175 л.с. | 2009–н.в. |
| D2 | 2015–н.в. |
| D3 | 2015–н.в. |
| D3 136 л.с. | 2010–н.в. |
| D3 / D4 163 л.с. | 2010–2015 |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D4 AWD 163 л.с. | 2013–н.в. |
| D4 AWD 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 185 л.с. | 2007–н.в. |
| D5 205 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 215 л.с. | 2011–н.в. |
| D5 AWD 185 л.с. | 2007–н.в. |
| D5 AWD 205 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 AWD 215 л.с. | 2011–н.в. |
| VOLVO — XC60 II (246) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D3 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D4 190 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 D4 AWD 190 л.с. | 2017–н.в. |
| VOLVO — XC70 II (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 175 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 D / D4 AWD 163 л.с. | 2007–н.в. |
| D3 163 л.с. | 2011–н.в. |
| D4 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D4 AWD 181 л.с. | 2013–н.в. |
| D5 AWD | 2015–н.в. |
| D5 AWD 185 л.с. | 2007–н.в. |
| D5 AWD 205 л.с. | 2009–н.в. |
| D5 AWD 215 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADF122320 |
| Кросс-номери | 1 471 765, 1 802 052, 104338, 1520193, 1530-3141, 1802052, 2136711, 26-1139, 304 034, 30794824, 30-ECO030, 31273979, 31336192, 31342920, 32242188, 37FO006, 3ECO030, 50014237, 8621645, 9003Z-KF-PCS-MS, 9F0056, AFFE017, BFF8043, C10586ECO, C523, DFF1003 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 113 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 87.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, S60, V70, XC60, XC70, V50, Mondeo, S80, C30, C70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.126 кг |
| Висота [мм] | 113 |
| Діаметр прокладки [мм] | 88 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 81 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 601,14 ₴






