
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Kia Ceed/Hyundai Elantra 07-, Blue Print ADG080123
477,71 ₴
- В наявності
- Код: ADG080123
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Kia Ceed/Hyundai Elantra 07-, Blue Print ADG080123. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG080123
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG080123 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — AVANTE седан (HD) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CVVT 122 л.с. | 2006–2011 |
| HYUNDAI — ELANTRA (FD) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2007–2011 |
| 1.4 109 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 116 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 122 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 126 л.с. | 2008–2011 |
| 1.6 CRDi 90 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 143 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2007–2011 |
| HYUNDAI — i30 CW (FD) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2007–2012 |
| 1.4 109 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 122 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 126 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 CRDi 90 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 143 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2008–2012 |
| KIA — CEE'D (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 110 л.с. | 2012–2018 |
| KIA — CEE'D SW (ED) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 126 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 90 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 CVVT 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 140 л.с. | 2007–н.в. |
| KIA — CEE'D Sportswagon (JD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2013–н.в. |
| KIA — CEE'D Наклонная задняя часть (ED) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 126 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 CVVT 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 140 л.с. | 2007–н.в. |
| KIA — PRO CEE'D (ED) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 90 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 140 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG080123 |
| Кросс-номери | 21432, 2307-1401, 270930, 3700014, 37-09648-5, 37-14 610 0006, 41424, 43KI015, 5103411, 54584-2H000, 54584-2H000, 57-01247, 58648, 72-3458, 72-5062, 760451, 77-00499-SX, 820 878, 829 0369 10, 90 94 1424, A52-0167, BC-SB 702, BSK7733, BU3616, C8327 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 66 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Ceed, I30, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.44 кг |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 66 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Товщина (мм) | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 477,71 ₴




