
Колодки гальмівні (передні) Honda Accord IX/X 12-/HR-V 15-, Blue Print ADH242100
1 430,39 ₴
- В наявності
- Код: ADH242100
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Honda Accord IX/X 12-/HR-V 15-, Blue Print ADH242100. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADH242100
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADH242100 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD IX седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (CR2) 180 л.с. | 2014–н.в. |
| HONDA — HR-V (RU) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i-DTEC | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH242100 |
| Кросс-номери | 025 257 9216/PD, 1051288, 1083.0, 1083.0, 116379, 1171002, 13046136152N-SET-MS, 13046136152N-SET-MSP, 182153, 22-1083-0, 222656, 25792.170.1, 2579201, 27HO034, 33 10 6518, 35014, 402B1228, 45022-T2G-A00, 45022-T2G-A01, 45022-T2M-T00, 45022-T2M-T01 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 149 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | HR-V, Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 149 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 16 |
| Ширина [мм] | 61 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 430,39 ₴






