
Фільтр повітряний Mazda 3/5 1.8-2.3 05-14, Blue Print ADM52251
317,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADM52251
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mazda 3/5 1.8-2.3 05-14, Blue Print ADM52251. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM52251
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM52251 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 3 (BK) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2003–2009 |
| 2.0 MZR-CD 143 л.с. | 2006–2009 |
| 2.3 MPS Turbo 260 л.с. | 2006–2009 |
| MAZDA — 3 (BL) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 MZR 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 MZR DISI 151 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR CD 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR CD 185 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.3 MPS Turbo (BL14) 260 л.с. | 2008–2014 |
| MAZDA — 3 седан (BK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 MZR-CD 143 л.с. | 2006–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BL) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 MZR 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 MZR DISI 151 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR CD 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 MZR CD 185 л.с. | 2009–н.в. |
| MAZDA — 5 (CR19) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 116 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CD 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CD 143 л.с. | 2005–н.в. |
| MAZDA — 5 (CW) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 MZR 116 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM52251 |
| Кросс-номери | 121-11029, 1500572, 1512-4080, 153071762519, 1638022280, 1713525, 18287, 18287, 184400, 20-03-337, 20337, 2133702, 26-0959, 2841-LF-PCS-MS, 35-12 321 0004, 36MZ011, 71-01116-SX, 8A0142, A10072, A1237, A141524, A2197, A32-0164, A475J, A63333, AFAI127 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.32 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 276 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 189 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317,51 ₴




