
Фільтр повітряний Mazda 3/6/CX-5 2.0/2.5 11-, Blue Print ADM52264
336,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADM52264
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mazda 3/6/CX-5 2.0/2.5 11-, Blue Print ADM52264. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM52264
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM52264 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 3 (BM) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2013–н.в. |
| Skyaktiv-G 120 120 л.с. | 2013–н.в. |
| Skyaktiv-G 165 165 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BM) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2014–н.в. |
| Skyaktiv-G 120 120 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 6 седан (GJ, GH) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.5 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 194 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 6 универсал (GJ, GH) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 146 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 165 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.5 192 л.с. | 2012–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KE, GH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 150 л.с. | 2012–2017 |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2012–2017 |
| 2.0 165 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 AWD 192 л.с. | 2015–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KF, KE) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 165 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 160 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 AWD 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 SKYACTIV-G AWD 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 194 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.5 AWD 194 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM52264 |
| Кросс-номери | 121-11110, 1500573, 1521-2343, 153071762509, 1667448480, 184128, 18596, 18596, 20-03-343, 20343, 26-1306, 27019-LF-PCS-MS, 35-12 321 0015, 36MZ041, 585588, 600 061, 71-01911-SX, 8A0522, A10300, A141795, A1564, A2488, A25001, A32-0138, A63635, AFAI195 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.35 кг |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 272 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336,72 ₴





