
Барабан гальмівний (задній) Mitsubishi L200 05-/ Pajero Sport 08- (91.5x295mm), Blue Print ADC44711
3 851,49 ₴
- В наявності
- Код: ADC44711
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Барабан гальмівний (задній) Mitsubishi L200 05-/ Pajero Sport 08- (91.5x295mm), Blue Print ADC44711. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC44711
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC44711 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — FULLBACK пикап (KT_) (US) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D | 2016–н.в. |
| 2.4 D 4x4 | 2016–н.в. |
| 2.4 D 4x4 (KT0T) 150 л.с. | 2016–н.в. |
| MITSUBISHI — L 200 (KB_T, KA_T) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI-D 167 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 DiD (KA4T) 136 л.с. | 2005–2015 |
| 2.5 DI-D (KA4T) 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 167 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD (KB4T) 178 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — L 200 (KJ_, KK_, KL_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 DI-D | 2015–н.в. |
| 2.4 DI-D 4WD | 2014–н.в. |
| 2.4 DI-D 4WD | 2015–н.в. |
| 2.5 DI-D 4WD 136 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC44711 |
| Кросс-номери | 1120038, 123B0142, 19-2234, 253014, 329793J, 3427-S, 41MI006, 4615A127, 4615A205, 5020-1022, 56-05-511C, 56511C, 5825253014, 6000609724, 6020-1866-SX, 710-12032, 7189.00, 7189.00, 856011, 8DT 355 301-821, 8DT 355 301-821, 94035300, AD5038, B7189.00 |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Діаметр барабана | 343 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Діаметр отвору маточини | 94 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | L200, Fullback |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 140 |
| Вага (кг) | 10.2 кг |
| Внутрішній діаметр | 295 |
| Діаметр центрування [мм] | 94 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Макс. розмір розточки гальмівного барабана [мм] | 297 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 343 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 92 |
| Кількість отворів у диску колеса | 6 |
| Ширина [мм] | 76 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 851,49 ₴






