
Фільтр паливний Mini Cooper 1.6 01-06, Blue Print ADB112303
626,59 ₴
- В наявності
- Код: ADB112303
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Mini Cooper 1.6 01-06, Blue Print ADB112303. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADB112303
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADB112303 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MINI — MINI (R50, R53) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2003–2006 |
| Cooper 116 л.с. | 2001–2006 |
| Cooper S 163 л.с. | 2002–2006 |
| Cooper S 170 л.с. | 2004–2006 |
| John Cooper Works 218 л.с. | 2006–2006 |
| One 90 л.с. | 2001–2006 |
| MINI — MINI (R56) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 120 л.с. | 2006–н.в. |
| MINI — MINI кабрио (R52) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 116 л.с. | 2004–2007 |
| Cooper S 170 л.с. | 2004–2007 |
| John Cooper Works 210 л.с. | 2004–2007 |
| One 90 л.с. | 2004–2007 |
| Cooper S 163 л.с. | 2004–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADB112303 |
| Кросс-номери | 108931, 16 14 6 757 196, 26-1370, 9F0027, FC1202, FC1219, FC1278, FC1316, FE0057, KX 504D, KX 504D, Life-Time Filter, SKFF-0870026, V20-0717, WG1804948, WG2217332, WG2228127 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.120 кг |
| Висота [мм] | 100 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 74 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 626,59 ₴





