
Фільтр повітряний Ssangyong Rexton 2.3/3.2 02-13, Blue Print ADG02260
604,34 ₴
- В наявності
- Код: ADG02260
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ssangyong Rexton 2.3/3.2 02-13, Blue Print ADG02260. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG02260
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG02260 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SSANGYONG — REXTON (GAB_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 220 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG02260 |
| Кросс-номери | 121-18031, 121-18031G, 20-0S-S02, 20S02, 2319008040, 2S02-LF-PCS-MS, 36SS003, 71-02042-SX, A10052, A63428, A9602, CDW12116, FA-S02S, J1320404, J1320404, LF-1339, PA3428, S132G07, SA-9851, SA-9851 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 362 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.6 кг |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 362 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 205 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 604,34 ₴





