
Фільтр паливний Kia Sorento 2.5CRDi 02-11, Blue Print ADG02339
531,99 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG02339
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Kia Sorento 2.5CRDi 02-11, Blue Print ADG02339. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG02339
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG02339 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — MULTIPLA (186) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 JTD 110 110 л.с. | 2001–2002 |
| 1.9 JTD 115 115 л.с. | 2002–2010 |
| FIAT — PUNTO (188) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 JTD 86 л.с. | 2001–н.в. |
| FIAT — PUNTO Van (188AX) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 JTD 86 л.с. | 2000–2009 |
| GREAT WALL — WINGLE (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 TD 106 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.8 TD 4WD 106 л.с. | 2009–н.в. |
| KIA — SORENTO I (JC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG02339 |
| Кросс-номери | 1 457 434 310, 1 457 434 337, 1105110-E06, 122-21083, 1520042, 1530-2821, 1530-3130, 153071760109, 1723090, 183837, 2145190, 26-1117, 30-K0-016, 30K16, 31300-3E200, 31922-3E000, 37KI025, 71999, 82-20470-SX, 854/1-KF-PCS-MS, 9F0232, AFFS059, B30318PR |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 171 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Fiat, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Punto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.456 кг |
| Висота [мм] | 171 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр, що накручується |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
| Розмір внутрішньої різі | M16 x 1,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531,99 ₴







