
Фільтр повітряний Infiniti EX35/QX50 08-, Blue Print ADN12267
271,97 ₴
- В наявності
- Код: ADN12267
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Infiniti EX35/QX50 08-, Blue Print ADN12267. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12267
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12267 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| INFINITI — EX (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35 301 л.с. | 2008–н.в. |
| 37 310 л.с. | 2008–н.в. |
| 37 320 л.с. | 2010–н.в. |
| INFINITI — G кабрио (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 37 320 л.с. | 2010–н.в. |
| 37 329 л.с. | 2010–н.в. |
| INFINITI — G купе (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 37 330 л.с. | 2007–н.в. |
| 37 320 л.с. | 2010–н.в. |
| INFINITI — G седан (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 35 X 310 л.с. | 2007–2008 |
| 37 320 л.с. | 2008–н.в. |
| 37 330 л.с. | 2008–н.в. |
| 37 X 333 л.с. | 2008–2013 |
| 37x 320 л.с. | 2008–н.в. |
| INFINITI — QX50 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 37 AWD 329 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — 350 Z (Z33) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 313 л.с. | 2005–н.в. |
| NISSAN — 350 Z Roadster (Z33) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 313 л.с. | 2005–н.в. |
| NISSAN — 370 Z (Z34) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.7 328 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.7 330 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.7 Nismo 344 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — 370 Z Roadster (Z34) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.7 328 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.7 330 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN12267 |
| Кросс-номери | 121-13230, 1512-4269, 16546-JK20A, 16546-JK20A, 20-01-144, 20144, 26-2523, 36NI057, 71-01899-SX, 8A0763, A10296, A146909, A1532, A2018J, A63818, AFAU305, AR1675PM, CA10544, DAF20-01-144, F 026 400 130, FA1116, FA-144S, HP 2361 A, J1321068, LA-2055 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | 370Z, G, 350Z, QX50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.150 кг |
| Висота [мм] | 34 |
| Довжина [мм] | 181 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271,97 ₴




