
Фільтр паливний Kia Sportage/Hyundai Tucson 2.0CRDi 15-, Blue Print ADBP230009
823,83 ₴
- В наявності
- Код: ADBP230009
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Kia Sportage/Hyundai Tucson 2.0CRDi 15-, Blue Print ADBP230009.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 2.0 CRDi (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 2.0 CRDI FWD (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | TUCSON (TLE) | 2.0 CRDi Привод на все колеса (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | H-1 Cargo (TQ) | 2.5 CRDi 110 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| HYUNDAI | H-1 Cargo (TQ) | 2.5 CRDi 163 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| HYUNDAI | H-1 Cargo (TQ) | 2.5 CRDi 170 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| HYUNDAI | H-1 Cargo (TQ) | 2.5 CRDi 136 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| HYUNDAI | H-1 Cargo (TQ) | 2.5 CRDi 116 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| HYUNDAI | GRAND STAREX автобус (TQ) | 2.5 CRDi 163 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| HYUNDAI | GRAND STAREX автобус (TQ) | 2.5 CRDi 170 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| HYUNDAI | GRAND STAREX автобус (TQ) | 2.5 CRDI 136 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| HYUNDAI | GRAND STAREX автобус (TQ) | 2.5 CRDi 110 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| HYUNDAI | GRAND STAREX автобус (TQ) | 2.5 CRDi 116 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| HYUNDAI | H350 c бортовой платформой/ходовая часть | 2.5 CRDI (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | H350 автобус | 2.5 CRDI (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | H350 фургон | 2.5 CRDI (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (QL) (US) | 2.0 CRDi 185 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (QL) (US) | 2.0 CRDi (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| KIA | SPORTAGE (QL) (US) | 2.0 CRDi AWD (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| KIA | K2500 (SD) | 2.5 CRDi 131 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| SSANGYONG | TIVOLI | 1.6 XDi 160 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| SSANGYONG | TIVOLI | 1.6 XDi 160 Привод на все колеса (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| SSANGYONG | XLV SUV | e-XDi 160 116 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| SSANGYONG | XLV SUV | e-XDi 160 Привод на все колеса 116 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| SSANGYONG | XLV VAN | e-XDi 116 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| SSANGYONG | XLV VAN | e-XDi Привод на все колеса 116 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP230009 |
| Кросс-номери | 1520265, 153071762648, 184053, 2247935000, 30-0H-H26, 30H26, 31922-D3900, 31922-D3900, 31973-59000, A121011, CS12770, CS957, D20738, F326501, FC-H26S, FFF-10007, FFF-10007, FN738, FT9624, H488WK, KC 623, KC 623, PP 875/2, PUR-PF7032, RN658, WF8571 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 47 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Ssang Yong, Kia |
| Сумісність з моделлю | H 1, Tivoli, XLV, H350, Tucson, K2500, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.415 кг |
| Висота [мм] | 47 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр, що накручується |
| Зовнішній діаметр [мм] | 84 |
| Розмір внутрішньої різі | M12 x 1,25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 823,83 ₴





