
Фільтр паливний Renault Megane 1.5dCi 03-, Blue Print ADR162304
976,93 ₴
- В наявності
- Код: ADR162304
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Renault Megane 1.5dCi 03-, Blue Print ADR162304. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADR162304
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADR162304 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — GRAND SCENIC II (JM0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi (JM1K) 150 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 173 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi (BM1K, CM1K) 150 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (EM16) 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (EM1E) 106 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II Grandtour (KM0/1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (KM13) 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (KM16, KM1E) 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II Фургон/универсал (KM_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (KM1E) 106 л.с. | 2003–2009 |
| 1.5 dCi (KM1F) 86 л.с. | 2005–2009 |
| RENAULT — MEGANE II седан (LM0/1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2007–н.в. |
| RENAULT — SCENIC II (JM0/1_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (JM02, JM13) 101 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (JM0F) 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (JM16) 103 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi (JM1E) 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (JM1F) 86 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 dCi (JM1K) 150 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADR162304 |
| Кросс-номери | 122-29060, 1520098, 152071761636, 1530-2674, 16 40 051 90R, 16-14 323 0011, 1725220, 2136863, 26-0636, 31961, 48550, 50014183, 772443, 78416, 82 00 506 046, 82 00 564 638, 82 00 619 866, 82 00 697 875, 86 60 003 049, 920/5-KF-PCS-MS, A120316, A120316V |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 124 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 9,9 |
| Вага (кг) | 0.28 кг |
| Висота [мм] | 124 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | с клапаном |
| Виготовлення фільтра | з гвинтом спуску води |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Зовнішній діаметр [мм] | 98 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976,93 ₴





