
Фільтр повітряний Toyota RAV 4 2.2D 12-, Blue Print ADT322117
632,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADT322117
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota RAV 4 2.2D 12-, Blue Print ADT322117. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT322117
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT322117 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — GS (GRL1_, GWL1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 250 209 л.с. | 2012–н.в. |
| 250 215 л.с. | 2012–н.в. |
| 300h 181 л.с. | 2013–н.в. |
| 450h (GWL10_) 345 л.с. | 2012–2018 |
| LEXUS — IS III (GSE3_, AVE3_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200t (ASE30) 245 л.с. | 2015–н.в. |
| 250 208 л.с. | 2013–н.в. |
| 300 (ASE30_) 245 л.с. | 2017–н.в. |
| 300h 181 л.с. | 2013–н.в. |
| LEXUS — RC (_C1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200t | 2015–н.в. |
| 300h | 2014–н.в. |
| TOYOTA — ALPHARD / VELLFIRE (_H3_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GGH30) 300 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.5 (GGH30W) 275 л.с. | 2015–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D4-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT322117 |
| Кросс-номери | 121-17121, 1512-4227, 1512-4359, 17801-31100, 17801-31100, 17801-31170, 17801-31170, 183967, 26-2408, 36TO011, 71-01988-SX, 8A0954, A10157, A1022, A146934, A63708, AFAU317, AR1696PM, B130140100, BFA2659, C 24 150, DAF3527, EAF905, ELP9450, F 026 400 456 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 229 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, Alphard / Vellfire, IS, RC, RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.39 кг |
| Висота [мм] | 55 |
| Довжина [мм] | 232 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 229 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632,09 ₴





