
Фільтр повітряний Hyundai Accent 1.4/1.6 10-/Kia Rio III 1.1-1.6 11-, Blue Print ADG022113
369,73 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG022113
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Accent 1.4/1.6 10-/Kia Rio III 1.1-1.6 11-, Blue Print ADG022113. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG022113
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG022113 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ACCENT IV (RB) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 107 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2010–н.в. |
| HYUNDAI — ACCENT IV седан (RB) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 107 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 123 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2010–2017 |
| 1.6 CRDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| HYUNDAI — VELOSTER (FS) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 GDi 129 л.с. | 2011–2017 |
| 1.6 GDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 GDI 132 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 T-GDI 186 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — RIO III (UB) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 CRDi 75 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 107 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CVVT 123 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — RIO III седан (UB) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CVVT 107 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CVVT 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CVVT 123 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — SOUL (AM) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 126 л.с. | 2009–н.в. |
| KIA — SOUL II (PS) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 128 126 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 | 2015–н.в. |
| 1.6 CVVT 124 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CVVT 129 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 GDI 132 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TGDI 204 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022113 |
| Кросс-номери | 0396-7350, 121-21073, 1500422, 1512-3130, 153071760742, 1638026680, 184049, 18614, 18614, 20-0K-K31, 20K31, 25016-LF-PCS-MS, 26-1302, 28113-1R100, 28113-1R100, 28113-1V100, 28113-B2000, 28-12 321 0013, 36HY093, 50014997, 71-01083-SX, 8A0480, A10286 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, Rio, Accent i25, Veloster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.23 кг |
| Висота [мм] | 54 |
| Довжина [мм] | 258 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 145 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369,73 ₴





