
Фільтр паливний BMW 330D/530D 98-, Blue Print ADJ132306
749,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADJ132306
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний BMW 330D/530D 98-, Blue Print ADJ132306. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADJ132306
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADJ132306 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d 184 л.с. | 1999–2005 |
| 330 xd 184 л.с. | 2000–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d 184 л.с. | 1999–2005 |
| 330 xd 184 л.с. | 2000–2005 |
| BMW — 5 (E39) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2003 |
| 530 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 530 d 193 л.с. | 2000–2003 |
| BMW — 5 Touring (E39) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2004 |
| 530 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 530 d 193 л.с. | 2000–2004 |
| BMW — X5 (E53) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 184 л.с. | 2001–н.в. |
| LAND ROVER — RANGE ROVER III (LM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TD 6 4x4 177 л.с. | 2002–2012 |
| OPEL — OMEGA B (25_, 26_, 27_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DTI 150 л.с. | 2001–2003 |
| OPEL — OMEGA B универсал (21_, 22_, 23_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DTI 150 л.с. | 2001–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADJ132306 |
| Кросс-номери | 009266281, 08 13 030, 09266281, 093171658, 122-14055, 13 32 7 785 350, 13 32 7 787 825, 13 32 7 787 826, 1520154, 1530-2607, 1722570, 21-00600-SX, 2145202, 23950, 26-0261, 30-0L-L06, 30L06, 314 323 0000, 500 897, 50013654, 63753, 8 13 030 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 180 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, Range Rover, 3, Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.62 кг |
| Висота [мм] | 180 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 81 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749,32 ₴





