
Фільтр повітряний Nissan Note 1.5dCi 13-, Blue Print ADN12285
563,64 ₴
- В наявності
- Код: ADN12285
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Nissan Note 1.5dCi 13-, Blue Print ADN12285. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12285
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12285 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — NOTE (E12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN12285 |
| Кросс-номери | 121-13098, 153071762620, 16546-3VD0A, 184283, 20-01-154, 20154, 26-2405, 30.B22.00, 36NI066, 71-01205-SX, A10130, A10346, A1994, A2529, A63715, AP 154/6, AR1625PMJ, BFA2635, C 20 029, CA12465, DAF4066, EAF896, ELP9440, FA1088, FA-154S, FA-515, FA515z |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 202 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Note |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.112 кг |
| Ширина [мм] | 189 |
| Довжина [мм] | 202 |
| Висота [мм] | 35 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 563,64 ₴




