
Фільтр повітряний Toyota Corolla 1.4/2.0D 00-08/Avensis 2.0D 02-09, Blue Print ADT32285
254,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADT32285
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Corolla 1.4/2.0D 00-08/Avensis 2.0D 02-09, Blue Print ADT32285. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32285
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32285 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — ALTIS седан (_E12J_, _E12T_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D-4D 90 л.с. | 2004–2007 |
| 2.0 D-4D 90 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2004–2007 |
| TOYOTA — AVENSIS (T25_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS Combi (T25) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS седан (T25) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D 90 л.с. | 2004–2007 |
| 2.0 D-4D 90 л.с. | 2002–2006 |
| 2.0 D-4D 110 л.с. | 2002–2006 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2007 |
| TOYOTA — COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 D4-D 90 л.с. | 2004–2007 |
| 2.0 D-4D 90 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2004–2007 |
| TOYOTA — COROLLA Liftback (_E11_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 90 л.с. | 2000–2002 |
| TOYOTA — COROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 90 л.с. | 2002–2004 |
| TOYOTA — COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2004–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT32285 |
| Кросс-номери | 1 987 429 183, 121-17085, 1500273, 1512-4232, 152071760836, 1713722, 17801-0G010, 17801-27020, 183936, 20-02-278, 20278, 2133333, 26-0647, 30-12 321 0004, 3230-LF-PCS-MS, 36TO015, 585126, 70306, 71-01194-SX, 8A0044, A10057, A1137, A140158, A1507, A2067 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 319 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 63 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.140 кг |
| Висота [мм] | 63 |
| Довжина [мм] | 319 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254,94 ₴



