
Фільтр паливний Honda CR-V/Civic/Accord 2.2 CTDi 04-, Blue Print ADH22341
492,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADH22341
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Honda CR-V/Civic/Accord 2.2 CTDi 04-, Blue Print ADH22341. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADH22341
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADH22341 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD EURO VIII (CL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i-CTDi 140 л.с. | 2004–н.в. |
| HONDA — ACCORD VII Tourer (CM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i-CTDi 140 л.с. | 2004–н.в. |
| HONDA — CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CTDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| HONDA — CR-V II (RD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CTDi 140 л.с. | 2005–2006 |
| HONDA — CR-V III (RE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i-CTDi 4WD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| HONDA — EDIX (BE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i CTDi 140 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH22341 |
| Кросс-номери | 122-06019, 1609692380, 16901-RJL-E01, 16901-RMA-E00, 1726553, 183872, 21-00041-SX, 24.196.00, 26-1112, 30-04-424, 30424, 31-14 323 0005, 37HO009, 9F0076, A120379, ADH22340, BFF8055, CS768, DFFC256D, DN2729, EFF5076.10, ELG5355, F 026 402 063, FC1180 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, Accord, CR-V, FR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.5 кг |
| Висота [мм] | 120 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр, що накручується |
| Зовнішній діаметр [мм] | 90 |
| Розмір внутрішньої різі | 3/4" - 16 UNF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492,96 ₴







