
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Galant V/VI/ Lancer/ Space Runner 91-08 (262x10), Blue Print ADC44353
1 161,44 ₴
- В наявності
- Код: ADC44353
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Galant V/VI/ Lancer/ Space Runner 91-08 (262x10), Blue Print ADC44353. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC44353
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC44353 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — ASPIRE VI (EA_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EA2A) 136 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 (EA2A) 133 л.с. | 2000–2004 |
| 2.4 GDI (EA3A) 150 л.с. | 1999–2000 |
| 2.4 GDI (EA3A) 144 л.с. | 2000–2004 |
| 2.5 Type S 205 л.с. | 1999–2004 |
| 2.5 V6 24V (EA5A) 163 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 V6 24V (EA5A) 160 л.с. | 2000–2004 |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CS_A, CT0) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 (CS3A) 98 л.с. | 2003–н.в. |
| MITSUBISHI — CHARIOT (N3_W, N4_W) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 (N31W) 122 л.с. | 1991–1998 |
| 1.8 4WD (N41W) 122 л.с. | 1991–1998 |
| 1.8 TD (N35W) 75 л.с. | 1991–1998 |
| 2.0 (N33W) 133 л.с. | 1992–1998 |
| 2.0 4WD (N43W) 133 л.с. | 1992–1998 |
| 2.0 TD (N38W) 82 л.с. | 1992–1998 |
| 2.4 116 л.с. | 1992–1995 |
| MITSUBISHI — GALANT Mk V (E5_A, E7_A, E8_A) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 (E52A) 116 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 GLSI (E52A) 126 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 GLSTD (E57A) 90 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 V6-24 (E64A, E54A) 150 л.с. | 1992–1996 |
| MITSUBISHI — GALANT Mk V седан (E5_A, E7_A, E8_A) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 (E52A) 116 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 GLSI (E52A) 126 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 136 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 GLSTD (E57A) 90 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 V6-24 (E64A, E54A) 150 л.с. | 1992–1996 |
| MITSUBISHI — GALANT Mk VI универсал (EA_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EA2W) 136 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 (EA2W) 133 л.с. | 2000–2003 |
| 2.4 GDI (EA3W) 150 л.с. | 1999–2003 |
| 2.4 GDI (EA3W) 144 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 V6 24V (EA5W) 163 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 V6 24V (EA5W) 160 л.с. | 2000–2003 |
| MITSUBISHI — LANCER Kombi (CS_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 98 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 135 л.с. | 2003–2007 |
| MITSUBISHI — RVR (N1_W, N2_W) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 (N11W) 122 л.с. | 1991–1999 |
| 1.8 (N11W) 116 л.с. | 1996–1999 |
| 1.8 4WD (N21W) 122 л.с. | 1991–1999 |
| 1.8 4WD (N21W) 116 л.с. | 1996–1999 |
| 2.0 16V 133 л.с. | 1997–1999 |
| 2.0 TD (N18W) 82 л.с. | 1992–1999 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC44353 |
| Кросс-номери | 16472, 19-2557, 19-2557MAX, 19-2557SPORT, 23-0651, 24011002401-PCS-MS, 24011002401-PCS-MSP, 24011002401PR-PCS-MS, 24011002401PR-PCS-MSP, 24011002401-SET-MS, 24011002401-SET-MSP, 26MI034, 28324, 32-15 523 0010, 5010-2006, 5607, 562018CH, 6020-3024K-SX |
| Стан | Новий |
| Товщина | 60 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з моделлю | Space Wagon, Space Runner, Galant, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 4.350 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 90 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 262 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 60 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 161,44 ₴





