
Диск гальмівний (задній) Nissan Juke 10-/Qashqai 07- (292x9) (з покриттям), Blue Print ADN143127
1 268,18 ₴
- В наявності
- Код: ADN143127
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Nissan Juke 10-/Qashqai 07- (292x9) (з покриттям), Blue Print ADN143127. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN143127
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN143127 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ALTIMA (L31) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 165 л.с. | 2001–2006 |
| NISSAN — ALTIMA (L32) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 188 л.с. | 2010–2012 |
| 3.5 CVTC 286 л.с. | 2010–2012 |
| NISSAN — ALTIMA (L33) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 182 л.с. | 2012–н.в. |
| NISSAN — ALTIMA купе (CL32) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 CVTC 286 л.с. | 2010–2013 |
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 114 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 dCi Привод на все колеса 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 141 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi Привод на все колеса 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Привод на все колеса 141 л.с. | 2007–н.в. |
| NISSAN — JUKE (F15) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CVTC 98 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 LPG 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 DIG-T 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 94 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 218 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — MAXIMA V (J32) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 182 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.5 249 л.с. | 2008–н.в. |
| NISSAN — NV200 EVALIA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| e-NV 109 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — NV200 фургон (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| e-NV 109 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — PULSAR Наклонная задняя часть (C13) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 DIG-T 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — TEANA I (J31) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2003–2008 |
| 2.3 173 л.с. | 2003–2008 |
| 3.5 231 л.с. | 2003–2008 |
| NISSAN — TEANA III (J33) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 182 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN143127 |
| Кросс-номери | 108383, 17890, 200.2519.20, 202273, 23-0903C, 24010901571-PCS-MS, 24010901571-PCS-MSP, 24010901571PR-PCS-MS, 24010901571PR-PCS-MSP, 24010901571PR-SET-MS, 24010901571PR-SET-MSP, 24010901571-SET-MS, 24010901571-SET-MSP, 26NI046, 312273, 33 10 7303 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 62 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Juke, Pulsar, Teana, Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 4.830 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 292 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Товщина (мм) | 62 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 9 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 268,18 ₴





