
Фільтр паливний Toyota Land Cruiser 4.5D V8 08-, Blue Print ADT32389
455,11 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADT32389
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Toyota Land Cruiser 4.5D V8 08-, Blue Print ADT32389. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32389
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32389 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.5 D V8 (VDJ200) 286 л.с. | 2008–н.в. |
| 4.5 D4-D 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.5 D4-D 272 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200) 265 л.с. | 2007–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200) 232 л.с. | 2013–н.в. |
| 4.5 D4-D (VDJ200_) 249 л.с. | 2015–н.в. |
| TOYOTA — LAND CRUISER - BUNDERA (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.2 TD (HZJ7__V) 131 л.с. | 1990–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT32389 |
| Кросс-номери | 122-17054, 1530-3142, 21-00506-SX, 23390-17540, 23390-51020, 23390-51070, 23390-YZZA3, 26.138.00, 26-2169, 30-ECO012, 37TO020, 3ECO012, AFFE463, B120G0104, BFF8294, C12805ECO, C976, EFF289D, ELG5494, F 026 402 811, F167, F320901, FA9635ECO, FC1246 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 99 мм |
| Висота | 52 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.138 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 99 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455,11 ₴





