
Фільтр повітряний Citroen C4/C4 I/Peugeot 206/206+/307 1.1/1.4 98-, Blue Print ADP152213
337,35 ₴
- В наявності
- Код: ADP152213
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen C4/C4 I/Peugeot 206/206+/307 1.1/1.4 98-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADP152213 |
| Кросс-номери | 100383, 11-12 321 0008, 1444.CQ, 1444.CQ, 1444.CR, 1444.CR, 1444.FC, 1444.FC, 1444.QJ, 1444.QJ, 1444.TL, 1444.TL, 1500497, 1512-4073, 152071758695, 16 071 931 80, 16 071 931 80, 18301, 18301, 2133061, 26-0620, 36010-LF-PCS-MS, 36PE000, 40-12 321 0001 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 354 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307, 206 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.200 кг |
| Висота [мм] | 49 |
| Довжина [мм] | 354 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 102 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337,35 ₴




