
Фільтр повітряний Lexus ES 2.5 16V 12-18/Toyota Camry 2.0-2.5 16V 05-, Blue Print ADT322114
329,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADT322114
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Lexus ES 2.5 16V 12-18/Toyota Camry 2.0-2.5 16V 05-, Blue Print ADT322114. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT322114
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT322114 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — ES (AVV6_, GSV6_, ASV6_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 250 184 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY седан (AVV5_, XV5_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 (ASV50) 181 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY седан (_XV4_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 VVT-i 147 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 158 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 167 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVTi 173 л.с. | 2006–2011 |
| 2.4 VVT-i Hybrid 150 л.с. | 2006–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT322114 |
| Кросс-номери | 1512-2632, 1667449880, 17801-0H030, 17801-0H050, 17801-0H050, 17801-28030, 17801-28030, 17801-28030-8E, 17801-28030-8E, 20-02-2005, 202005, 26-0966, 30009-LF-PCS-MS, 30-12 321 0035, 36TO076, 50014998, 71-01056-SX, A1019, A10297, A140818, A199, A2722 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.180 кг |
| Висота [мм] | 45 |
| Довжина [мм] | 293 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329,96 ₴





