
Фільтр повітряний BMW 3 (E90-E93) 1.6/2.0 03-, Blue Print ADB112217
451,78 ₴
- В наявності
- Код: ADB112217
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 3 (E90-E93) 1.6/2.0 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADB112217 |
| Кросс-номери | 08.14.044, 13 71 7 532 754, 1361-LF-PCS-MS, 1500232, 1512-4075, 152071761680, 1613722780, 1712755, 18542, 18542, 2133225, 26-0925, 312 321 0004, 45877, 500 936, 50013994, 71-01103-SX, 71956, 8A0145, A 8042, A0119, A1201, A141222, A2154, A63163, AFAC165 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 142 мм |
| Висота | 201 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.26 кг |
| Висота [мм] | 201 |
| Довжина [мм] | 142 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451,78 ₴





