
Диск гальмівний (передній) MB A-class (W176)/B-class (W246) 12- (280x25), Blue Print ADU174331
1 718,58 ₴
- В наявності
- Код: ADU174331
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB A-class (W176)/B-class (W246) 12- (280x25), Blue Print ADU174331. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADU174331
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADU174331 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W176) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 160 (176.041) | 2015–н.в. |
| A 160 CDI (176.011) 90 л.с. | 2013–н.в. |
| A 180 (176.042) 122 л.с. | 2012–н.в. |
| A 180 CDI (176.000) 109 л.с. | 2012–н.в. |
| A 180 CDI (176.012) 109 л.с. | 2012–н.в. |
| A 200 (176.043) 156 л.с. | 2012–н.в. |
| A 200 CDI (176.001) 136 л.с. | 2012–н.в. |
| A 200 CDI (176.008) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| A 200 CDI 4-matic (176.002) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| A 220 CDI (176.003) 170 л.с. | 2012–н.в. |
| A 220 CDI 4-matic (176.005) 170 л.с. | 2012–н.в. |
| A 220 d (176.003) | 2015–н.в. |
| A 220 d 4-matic (176.005) | 2015–н.в. |
| A 250 (176.044) 211 л.с. | 2012–н.в. |
| A 250 (176.050) | 2015–н.в. |
| A 250 4-matic (176.046) 211 л.с. | 2012–н.в. |
| A 250 4-matic (176.051) | 2015–н.в. |
| A 45 AMG 4-matic (176.052) 360 л.с. | 2013–н.в. |
| AMG A 45 4-matic (176.052) | 2015–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — B-CLASS (W246, W242) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| B 160 (246.241) | 2015–н.в. |
| B 160 CDI (246.211) 90 л.с. | 2013–н.в. |
| B 180 (246.242) 122 л.с. | 2011–н.в. |
| B 180 CDI (246.200) 109 л.с. | 2011–н.в. |
| B 180 CDI (246.212) 109 л.с. | 2013–н.в. |
| B 200 (246.243) 156 л.с. | 2011–н.в. |
| B 200 CDI (246.201) 136 л.с. | 2011–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — CLA купе (C117) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLA 180 (117.342) 122 л.с. | 2013–н.в. |
| CLA 180 CDI (117.312) 109 л.с. | 2013–н.в. |
| CLA 250 (117.350) | 2015–н.в. |
| CLA 250 4-matic (117.351) | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADU174331 |
| Кросс-номери | 015 521 0031/PD, 10 94 3835, 102591, 103589, 142.1761, 18235, 19-4722, 23-1438C, 24012502001PR-PCS-MS, 24012502001PR-PCS-MSP, 24012502001PR-SET-MS, 24012502001PR-SET-MSP, 246 421 00 12, 246 421 00 12 07, 246 421 11 12, 408 553, 43835, 562989CH |
| Стан | Новий |
| Товщина | 51 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Вага (кг) | 6.62 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 51 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 718,58 ₴






