
Фільтр повітряний Smart Forfour 1.1-1.5 i 04-06/Mitsubishi Colt 1.1-1.5 i 04-12, Blue Print ADC42247
330,59 ₴
- В наявності
- Код: ADC42247
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Smart Forfour 1.1-1.5 i 04-06/Mitsubishi Colt 1.1-1.5 i 04-12, Blue Print ADC42247. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC42247
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC42247 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — COLT CZC кабрио (RG) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2006–2009 |
| 1.5 Turbo 150 л.с. | 2006–2009 |
| MITSUBISHI — COLT VI (Z3_A, Z2_A) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 75 л.с. | 2004–2012 |
| 1.3 95 л.с. | 2004–2012 |
| 1.5 109 л.с. | 2004–2012 |
| 1.5 CZT 150 л.с. | 2005–2012 |
| 1.5 DI-D 68 л.с. | 2004–2012 |
| 1.5 DI-D 95 л.с. | 2004–2012 |
| SMART — FORFOUR (454) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 (454.030) 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.1 (454.033) 64 л.с. | 2005–2006 |
| 1.3 (454.031) 95 л.с. | 2004–2006 |
| 1.5 (454.032) 109 л.с. | 2004–2006 |
| 1.5 (454.032) 122 л.с. | 2004–2006 |
| 1.5 BRABUS (454.034) 177 л.с. | 2005–2006 |
| 1.5 CDI (454.000) 68 л.с. | 2004–2006 |
| 1.5 CDI (454.001) 95 л.с. | 2004–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC42247 |
| Кросс-номери | 1 457 433 599, 108932, 121-12095, 121-12096, 135 090 05 01, 1500109, 1500544, 1500A045, 1500A094, 1500A095, 1512-2623, 153071760443, 1611155180, 1714360, 18313, 18313, 20-M0-001, 20M01, 2133343, 2561-LF-PCS-MS, 2584-LF-PCS-MS, 26-0940, 32-12 321 0008 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.215 кг |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 250 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 117 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330,59 ₴





