
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Pajero IV 06-/Toyota Land Cruiser 84-/Prado 02-/Lexus GX 01-, Blue Print ADT34280
922,25 ₴
- В наявності
- Код: ADT34280
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Pajero IV 06-/Toyota Land Cruiser 84-/Prado 02-/Lexus GX 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT34280 |
| Кросс-номери | 025 219 4715/PD, 025 219 4715/W, 0413 00, 0413.00, 04466-60010, 04466-60010, 04466-60020, 04466-60020, 04466-60040, 04466-60050, 04466-60060, 04466-60080, 04466-60090, 04466-60090, 04466-60140, 04466-YZZC8, 04466-YZZC8, 04492-60010, 04492-60010 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 116 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, Pajero, FJ Cruiser, 4Runner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.06 кг |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Довжина [мм] | 116 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 16 |
| Ширина [мм] | 44 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 922,25 ₴




