
Тяга стабілізатора (переднього) Jeep Grand Cherokee II 99-05, Blue Print ADA108510
748,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADA108510
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тяга стабілізатора (переднього) Jeep Grand Cherokee II 99-05, Blue Print ADA108510. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA108510
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA108510 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 CRD 4x4 163 л.с. | 2001–2005 |
| 3.1 TD 4x4 140 л.с. | 1999–2001 |
| 4.0 4x4 190 л.с. | 1999–2005 |
| 4.7 V8 4x4 220 л.с. | 1999–2000 |
| 4.7 V8 4x4 223 л.с. | 1999–2005 |
| 4.7 V8 4x4 258 л.с. | 2001–2005 |
| 4.7 V8 4x4 227 л.с. | 2003–2005 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA108510 |
| Кросс-номери | 14 94 1026, 20327AP, 260692, 26JP0200, 30-68368, 3229S0194, 35.LB.504, 40JE050, 41026, 50-09329, 509-10043, 52088283, 56-00453-SX, 59961, 6108002, 72-4023, 8500 80609, 8500 80609, AMGK3201, BDL7228, C7442LR, CSL7302, FDL7228, JE-146, JTS726, L80609 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 239 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Діаметр труби | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 13 |
| Вага (кг) | 0.4 кг |
| Довжина [мм] | 239 |
| Стійка | З'єднувальна штанга |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 748,46 ₴








