
Фільтр паливний Jeep Cherokee 2.5 TD 80-01/ Grand Cherokee 3.1 TD/ CRD 98-05, Blue Print ADA102305
727,50 ₴
- В наявності
- Код: ADA102305
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Jeep Cherokee 2.5 TD 80-01/ Grand Cherokee 3.1 TD/ CRD 98-05, Blue Print ADA102305. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA102305
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA102305 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — CHEROKEE (XJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 116 л.с. | 1988–2001 |
| 2.5 Tdi 4x4 116 л.с. | 1996–2001 |
| JEEP — GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.1 TD 4x4 140 л.с. | 1999–2001 |
| JEEP — GRAND CHEROKEE (ZJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD Laredo 116 л.с. | 1996–1998 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA102305 |
| Кросс-номери | 0004723905, 04723905, 04723905, 122-02011, 1520133, 21-00542-SX, 26-1159, 30-09-997, 30997, 37JE002, 4723905, 4723905, 924/1X-KF-PCS-MS, 9F0203, A120102, BFF8136, CS467, D20141, DFFC238D, DN 927, DP1110.13.0251, EFF301, EFF5056.10, ELG5220, FC990 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 102 мм |
| Зовнішній діаметр | 97 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.512 кг |
| Висота [мм] | 102 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр, що накручується |
| Зовнішній діаметр [мм] | 97 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 727,50 ₴





